TSO

Inschrijven voor de tussenschoolse opvang voor schooljaar 2022-2023 kan weer vanaf 1 augustus 2022. Er is altijd plaats en uw kind wordt sowieso opgevangen de eerste week.
 
Stichting SOOS organiseert de tussenschoolse opvang (overblijven) voor zestien basisscholen in Nijmegen en omgeving. De tussenschoolse opvang is de periode van de lunchpauze die de kinderen doorbrengen op school, maar niet tot de lestijd behoort. Op één locatie verzorgt SOOS alleen pleinwacht. Dit is het toezicht tijdens het buitenspelen. 
 
 
 
 

TSO Locaties & Coördinatoren 

  • De Driemaster

    Naam TSO-coördinator :
    Shirli Frederiks
    Telefoon:
    06-82062466
    E-mail:
    shirli.frederiks @
    stichtingsoos.nl
  • De Zilverberg

    Naam TSO-coördinator :
    Geke de Wildt
    Telefoon:
    06-82058100
    E-mail:
    geke.dewildt@stichtingsoos.nl
  • 't Bijenveld

    Naam TSO-coördinator :
    Bianca Geutjes
    Telefoon:
    06-23274182
    E-mail:
    bianca.geutjes@stichtingsoos.nl
  • De Bloemberg

    Naam TSO-coördinator:
    Saskia Staallekker
    Telefoon:
    06-41 86 68 85
    Email: saskia.staallekker@stichtingsoos.nl
  • De Dukendonck

    Naam TSO-coördinator:
    Taliha Eren
    Telefoon:
    06-239 12031,
    E-mail:
    taliha.eren@stichtingsoos.nl 
  • De Geldershof

    Naam TSO-coördinator:
    Paula Bakkers
    Telefoon:
    06-13954518
    E-mail:
    paula.bakkers@stichtingsoos.nl
  • De Klokkenberg

    Naam TSO coördinator:
    Victoria Lammerinks
    Telefoon:
    06 338 76266
    E-mail:
    victoria.lammerinks@stichtingsoos.nl
     
  • De Klumpert

    Naam TSO-coördinator:
    Amy Seegers
    Telefoon:
    06-51599015
    E-mail:
    amy.seegers@stichtingsoos.nl
  • De Muze

    Naam TSO-coördinator:
    Hetty Gierstberg
    Telefoon:
    06-232 79949
    E-mail:
    hetty.gierstberg@stichtingsoos.nl
  • De Sterredans

    Naam TSO-coördinator :
    Nancy Christiaans
    Telefoon:
    06-146 71645
    E-mail:
    nancy.christiaans@stichtingsoos.nl
  • De Vossenburcht

    Naam TSO-coördinator : 
    Sandra Soyer
    Telefoon:
    06-147 62541,
    E-mail:
    sandra.soyer@stichtingsoos.nl
     
  • Het Kleurrijk

    Naam TSO-coördinator :
    vacature
    Telefoon:
    06-57431154
    E-mail:
    info@stichtingsoos.nl
  • Klein Heyendaal

    Naam TSO-coördinator:
    Marijke Herfkens
    Telefoon:
    06-45480818
    E-mail:
    marijke.herfkens@stichtingsoos.nl
  • Montessori Dukenburg

    Pleinwacht 
    info@stichtingsoos.nl


     
  • Montessori Nijmegen

    Naam coördinator TSO:
    Maud op 't Veld
    Telefoon:
    06 - 128 281 17,
    E-mail:
    maud.optveld@stichtingsoos.nl
  • Nijmeegse Schoolvereniging II

    Naam TSO-coördinator:
    Anita Hermsen
    Telefoon:
    06-492 03741,
    E-mail:
    anita.hermsen@stichtingsoos.nl
  • Prins Mauritsschool

    Naam TSO-leider:
    Yassmin Malyar
    Telefoon:
    tel. 06-19111666
    E-mail:
    yassmin.malyar@stichtingsoos.nl