TSO

Stichting SOOS organiseert de tussenschoolse opvang (overblijven) voor vijftien basisscholen in Nijmegen. Met tussenschoolse opvang bedoelen we de periode van de lunchpauze die de kinderen doorbrengen op school, maar die niet geldt als schooltijd.

 

TSO Locaties & Coördinatoren 

  • De Bloemberg

    Naam TSO-coördinator:
    Ellen Nieland
    Telefoon:
    06-515 99015, 
    Email: ellen.nieland@stichtingsoos.nl
  • De Dukendonck

    Naam TSO-coördinator:
    Taliha Eren
    Telefoon:
    06-239 12031,
    E-mail:
    taliha.eren@stichtingsoos.nl 
  • De Geldershof

    Naam TSO-coördinator:
    Maud de Guchteneire
    Telefoon:
    06-13954518
    E-mail:
    maud@stichtingsoos.nl
  • De Klokkenberg

    Naam TSO coördinator:
    Nathalie van Raaij
    Telefoon:
    06 338 76266
    E-mail:
    nathalie.vanraay@stichtingsoos.nl
     
  • De Klumpert

    Naam TSO-coördinator:
    Saskia Staallekker
    Telefoon:
    06-41866885
    E-mail:
    saskia.staallekker@stichtingsoos.nl
  • De Meiboom

    Naam TSO-coördinator:
    (vacant)
    Telefoon:
    -
    E-mail:
    info@stichtingsoos.nl
  • De Muze

    Naam TSO-coördinator:
    Hetty Gierstberg
    Telefoon:
    06-232 79949
    E-mail:
    hetty.gierstberg@stichtingsoos.nl
  • De Sterredans

    Naam TSO-coördinator :
    Marleen van Veen
    Telefoon:
    06-146 71645
    E-mail:
    marleen.vanveen@stichtingsoos.nl
  • De Vossenburcht

    Naam TSO-coördinator : 
    Sandra Soyer
    Telefoon:
    06-147 62541,
    E-mail:
    sandra.soyer@stichtingsoos.nl
     
  • De Wingerd

    Naam TSO-coördinator :
    Marijke Herfkens
    Telefoon:
    06-23274182
    E-mail:
    marijke.herfkens@stichtingsoos.nl
  • Het Kleurrijk

    Naam TSO-coördinator :
    Patricia Keizers
    Telefoon:
    06-57431154
    E-mail:
    patricia.keizers@stichtingsoos.nl
  • Klein Heyendaal

    Naam TSO-coördinator:
    Carla van Swelm
    Telefoon:
    06-128 37989
    E-mail:
    carla.vanswelm@stichtingsoos.nl
  • Montessori Nijmegen

    Naam coördinator TSO:
    Maud op 't Veld
    Telefoon:
    06 - 128 281 17,
    E-mail:
    maud.optveld@stichtingsoos.nl
  • Nijmeegse Schoolvereniging II

    Naam TSO-coördinator:
    Anita Hermsen
    Telefoon:
    06-492 03741,
    E-mail:
    anita@stichtingsoos.nl
  • Prins Mauritsschool

    Naam TSO-coördinator:
    Victoria Lammerinks
    Telefoon:
    tel. 06-30213159,
    E-mail:
    victoria.lammerinks@stichtingsoos.nl